Dalida | Hollister LT

„Hollister Incorporated“ darbuotojų istorijos

Kad ir ką darytume, įmonėje remiamės savo misija – siekiame padėti žmonėms, naudojantiems mūsų gaminius ir paslaugas, gyventi oriau ir patogiau. Mūsų kultūra ir nekintantys principai – žmogaus orumas, paslaugumas, garbingumas ir rūpestingumas – yra mūsų sprendimų, bendradarbiavimo ir klientų aptarnavimo pamatas. Būtent todėl „Hollister Incorporated“ yra puiki vieta dirbti.

Susipažinkite su mūsų darbuotojais ir sužinokite, ką reiškia būti „Hollister Incorporated“ komandos dalimi. Nors kiekvienoje istorijoje pasakojama apie unikalią profesinę patirtį, visos jos atskleidžia, kaip stipriai esame atsidavę savo darbui, kodėl mums sekasi ir kaip įgyvendiname savo misiją.

Dalida

Klientų aptarnavimo vadovė, Prancūzija

Žmonės čia pažadina geriausias mano savybes ir atskleidžia potencialą, kurį net neįtariau turinti.

„Hollister Incorporated“ pradėjau dirbti 2001-aisiais. Tai buvo laikinas darbas aptarnavimo srityje. Įsidarbinau būdama labai jauna – tuomet apie į šią įmonę nieko nežinojau, neturėjau aiškaus tikslo. Dabar, žvelgdama atgal, galiu teigti, kad niekas nevyksta veltui. Man labai pasisekė, kad būdama tokio jauno amžiaus gavau galimybę dirbti kompanijoje, kuri sau kelia aukštesnius tikslus.

Dirbant „Hollister Incorporated“ laikas skrieja itin greitai. Tikriausiai todėl, kad ši darbovietė mane visuomet skatina siekti maksimalių rezultatų. Mano darbo pobūdis taip pat nuolat kinta. Kilau karjeros laiptais – 2008 metais tapau klientų aptarnavimo vadybininke, ir šiandien turiu žymiai daugiau atsakomybių nei anksčiau. Tai mane motyvuoja ir kasdien skatina dirbti kuo geriau.

Verta pastebėti ir tai, kokie geranoriški, bendradarbiaujantys ir palaikantys yra mano kolegos – ne tik tie žmonės, su kuriais dirbu čia, Prancūzijoje, bet ir likę kolegos iš viso pasaulio. Tai išties nepaprasta, ir manau, kad to nerasiu niekur kitur. Mes gerai žinome, kad galime pasikliauti vieni kitais net sudėtingiausiomis akimirkomis, nes ne visuomet būna lengva. Žmonės čia pažadina geriausias mano savybes ir atskleidžia potencialą, kurį net neįtariau turinti.

Iš patirties galiu teigti, kad kai žmonės yra motyvuoti, žino, ko nori, yra atsidavę ir tiki „Hollister Incorporated“ misija, savo tikslus jie pasiekia visu 100 proc. Žvelgdama į ateitį tikiuosi dar labiau įsitraukti į bendrovės veiklą, padėti kitiems atrasti savą potencialą ir pažadinti kiekviename čempioną.Mes padedame gyventi oriau ir patogiau