Jelena | Hollister LT

„Hollister Incorporated“ darbuotojų istorijos

Kad ir ką darytume, įmonėje remiamės savo misija – siekiame padėti žmonėms, naudojantiems mūsų gaminius ir paslaugas, gyventi oriau ir patogiau. Mūsų kultūra ir nekintantys principai – žmogaus orumas, paslaugumas, garbingumas ir rūpestingumas – yra mūsų sprendimų, bendradarbiavimo ir klientų aptarnavimo pamatas. Būtent todėl „Hollister Incorporated“ yra puiki vieta dirbti.

Susipažinkite su mūsų darbuotojais ir sužinokite, ką reiškia būti „Hollister Incorporated“ komandos dalimi. Nors kiekvienoje istorijoje pasakojama apie unikalią profesinę patirtį, visos jos atskleidžia, kaip stipriai esame atsidavę savo darbui, kodėl mums sekasi ir kaip įgyvendiname savo misiją.

Jelena

„Hollister Lietuva“ kokybės inžinierė

Šioje įmonėje aš jaučiuosi laisvai – man patinka drąsiai kalbėti, čia vertinama asmeninė mano atsakomybė, o vidinė organizacijos kultūra yra aukščiausios klasės.

Mano karjera „Hollister Incorporated“ prasidėjo 2018-ųjų vasarą. Mane sužavėjo galimybė dirbti tarptautinėje kompanijoje, kuri savo gaminama produkcija ir teikiamomis paslaugomis prisideda prie žmonių gyvenimo kokybės gerinimo visame pasaulyje.

Darbą „Hollister Incorporated“ pradėjau Airijoje, kurioje tuo metu gyvenome su šeima. Kaip įmonės kokybės technikė buvau atsakinga už įmonės gamykloje kuriamos ir gaminamos produkcijos kokybę. Kasdien vis labiau gilinausi į kokybės vertinimo procesus, užsirašydavau kilusius pastebėjimus ir idėjas, kaip būtų galima dar labiau patobulinti testavimo ir kokybės tikrinimo procesus, ir apie tai drąsiai kalbėjau su kolegomis. Neilgai trukus mano įžvalgos ir pastangos buvo įvertintos – man buvo pasiūlytos aukštesnės kokybės inžinierės pareigos.

Įgijusi patirties Airijoje atvykau į Lietuvą, kur tapau viena pirmųjų čia įsikūrusios „Hollister Lietuva“ darbuotojų. Nors esu kilusi iš Latvijos, Lietuvą jau seniai vadinu savo namais. Kartu su vyru, lietuviu, visad svajojome savo ateitį kurti būtent čia. Dėl to gavusi pasiūlymą prisijungti prie naujausios įmonės gamyklos Lietuvoje komandos nė nesudvejojau.

Džiaugiuosi, kad dirbdama šioje įmonėje galiu jaustis laisvai. Galiu drąsiai reikšti savo mintis, čia vertinama mano asmeninė atsakomybė, idėjos ir pastangos. Mane supa visada draugiški ir geranoriški kolegos, į kuriuos galiu kreiptis bet kada. Net ir tada, kai susiduriu su sunkumais, jaučiu, kad turiu tvirtą užnugarį.Mes padedame gyventi oriau ir patogiau


Jelenaresized