„Hollister Incorporated“ istorija

Paremta mūsų steigėjo paveldu


Mūsų paveldas

„Hollister Incorporated“ istorija prasidėjo 1921 metais, kai 23-ejų metų verslininkas Johnas Dickinsonas Schneideris Čikagoje įkūrė nedidelę spaustuvę „JDS Printer Craftsman“.

Nuo pat pradžių Johno Schneiderio verslo filosofija rėmėsi šūkiu „Tik aukščiausia kokybė yra pakankamai gera“. Netrukus jo įmonė tapo žinoma dėl aukštos kuriamų gaminių ir teikiamų paslaugų kokybės bei čia dirbančių žmonių kompetencijų.


Sveikatos priežiūros produktų inovatyvumas

Per kelis dešimtmečius Johno Schneiderio įmonė iš spaustuvių verslo įžengė į sveikatos priežiūros produktų pramonę – „Hollister Incorporated“ vardu ėmė kurti kokybiškus produktus ir teikti paslaugas. Septinto dešimtmečio pradžioje vienas įmonės darbuotojų, kurio šeimos nariui buvo suformuota stoma, pasiūlė Johnui Schneideriui kurti stomos priežiūros produktus. Pradėjusi kurti dinamiškas inovacijas ir kokybiškus produktus „Hollister Incorporated“ sukėlė revoliuciją stomos priežiūros produktų srityje. Ilgainiui „Hollister Incorporated“ toliau plėtė gaminamų sveikatos priežiūros produktų ir teikiamų paslaugų spektrą, į jį įtraukiant šlapimo nelaikymo ir slaugos priežiūros gaminius.


Johno Schneiderio paveldas

Dėka Johno Schneiderio ir jo žmonos Minnie Schneider įmonėje susiformavo itin šeimyniška atmosfera. „Hollister Incorporated“ jiedu kūrė remdamiesi pagrindiniais žmogaus orumo, garbingumo, paslaugumo ir rūpestingumo principais.

Šiandien „Hollister Incorporated“ vis dar yra nepriklausoma ir darbuotojų valdoma įmonė. Kurdama ir platindama sveikatos priežiūros produktus ir teikdama paslaugas trijuose žemynuose, „Hollister Incorporated“ tarnauja pasaulio bendruomenei. Nepaisant to, „Hollister Incorporated“ dvasia išlieka tokia pati, kokia vyravo 1921-aisiais įkūrus mažytę spaustuvę Čikagoje.

Nekintantys Johno ir Minnie Schneiderių principai tapo gyvu kompanijos paveldu, nepakito ir „Hollister Incorporated“ misija: „Padėti žmonėms, naudojantiems mūsų gaminius ir paslaugas gyventi oriau ir patogiau“.