Kompanija

Nepriklausoma, darbuotojų valdoma sveikatos priežiūros produktų gamintoja


Kuriame produktus ir teikiame paslaugas pasaulio bendruomenei

„Hollister Incorporated“ yra nepriklausoma, darbuotojų valdoma įmonė, kuri kuria, gamina ir platina sveikatos priežiūros produktus ir paslaugas visame pasaulyje.

Savo klientams siūlome tik pažangius sveikatos priežiūros produktus ir geriausią patirtį. „Hollister Incorporated“ specializuojasi stomos priežiūros (įskaitant du gerai žinomus pasaulinius prekės ženklus „Hollister Ostomy“ ir „Dansac Ostomy“), šlapimo sistemos sutrikimų priežiūros ir pacientų slaugos produkcijos gamyboje.

Daugiau nei 100 metų „Hollister Incorporated“ padeda sveikatos priežiūros specialistams ir pacientams – visame pasaulyje kurdama pokytį žmonių gyvenimuose.

 

Mūsų misija

Padėti žmonėms, naudojantiems mūsų gaminius ir paslaugas, gyventi oriau ir patogiau.

 

Mūsų vizija

Augti ir klestėti kaip nepriklausomai, darbuotojų valdomai įmonei, kartu tampant geresniais žmonėmis.

 

Mūsų pamatas — nekintantys principai

Nekintami principai yra mūsų paveldo pamatas, nusakantis, ką reiškia būti „Hollister Incorporated“ darbuotoju Šias savybes siekiame išreikšti savo veiksmais – tiek kompanijos vardu, tiek individualiai.

Žmogaus orumas

Mūsų darbuotojai yra orūs ir jaučiantys savo vertę, nepriklausomai nuo atliekamo darbo. „Hollister Incorporated“ savo darbuotojus gerbia ir vertina. Nuolat siekiame patenkinti žmonių, kurie naudojasi mūsų produktais ir paslaugomis, poreikius. Taip mes keliame žmonių gyvenimo kokybę ir kartu patys tampame geresniais žmonėmis.

Paslaugumas

Mes kuriame vertę tiems, kurie naudojasi mūsų produktais ir paslaugomis, taip pat mūsų partneriams, darbuotojams ir bendruomenėms. Tai darome atkakliai ir nuolankiai.

Garbingumas

Garbingumas yra mūsų verslo pamatas. Būti etiškais mums yra vienintelis priimtinas būdas dirbti. Esame atviri ir nuoširdūs, todėl net ir sudėtingose situacijose su kitais žmonėmis visuomet elgiamės teisingai ir sąžiningai.

Rūpestingumas

Mums patikėta nepriklausoma, darbuotojų valdoma įmonė. Jaučiame atsakomybę už šį pasitikėjimą, todėl vadovaudamiesi mūsų įkūrėjo Johno Dickinsono Schneiderio paveldu ir principais siekiame užtikrinti, kad „Hollister Incorporated“ ir toliau veiktų kaip nepriklausoma ir darbuotojų valdoma įmonė, kuri toliau augtų bei išliktų finansiškai stipri. Sprendimus priimame remdamiesi ilgalaikiais bendrovės interesais ir Johno Dickinsono Schneiderio šūkiu: „Tik aukščiausia kokybė yra pakankamai gera.“