„Hollister Incorporated“ skelbia didįjį naujojo paskirstymo centro atidarymą Aud Gastelyje, Nyderlanduose

  • 2018-05-24
  • Corporate


Atidarymo šventėje dalyvaus šešiasdešimt penkių „Hollister Incorporated“ darbuotojų komanda, įskaitant visus vietinius paskirstymo centro kolegas: prezidentą ir generalinį direktorių George‘ą Maliekelį; vyr. viceprezidentą ir technologijų vadovą James‘ą Humphries; viceprezidentą ir finansų vadovą Rob‘ą Keeley; pasaulinių operacijų viceprezidentą Brendan‘ą Sugrue. Tarp pranešėjų ir garbės svečių yra Aud Gastelio meras Jobke Vonk-Ve bei olimpinio aukso medalio laimėtojas ir geriausias 2017 metų parolimpinių žaidynių sportininkas Jetze‘as Platas.

Siekdama patenkinti spartaus verslo augimo poreikius, „Hollister Incorporated“ pradėjo paskirstymo centro statybos darbus Aud Gastelio miestelyje, šalia Rozendalio miesto, 2017 m. kovą. Naujasis pastatas buvo atidarytas 2018 m. sausį, o jo pajėgumai yra tris kartus didesni nei ankstesnio bendrovės paskirstymo centro, esančio už aštuonių mylių Eleno-Lero mieste. Siuntos iš gamyklų pradėtos tiekti sausį, o pristatymai klientams iš naujojo objekto pradėjo plaukti vasarį. Iki balandžio Aud Gastelio centras dirbo visu pajėgumu, visos operacijos iš Eleno-Lero buvo perimtos sklandžiai.

„Hollister Incorporated“ įmonei yra didelė garbė būti Aud Gastelio bendruomenės dalimi. Naujasis paskirstymo centras suteikia mums galimybių ir toliau tenkinti augančius mūsų klientų poreikius kartu su mūsų esama Eten-Lero komanda. Didžiuojamės, kad kiekvienas šios komandos narys nuolatos teikia išskirtinį aptarnavimą mūsų klientams Europoje, Azijoje ir Afrikoje“, – sakė prezidentas ir generalinis direktorius George‘as Maliekelis. „Nekantriai laukiame tolesnio augimo ir toliau nepriekaištingai aptarnaudami klientus ir gilindami ryšius su mūsų bendruomene.“

Privati šventė visų Oud Gastelio kolegų garbei vyks šeštadienį, gegužės 26 d.


Apie „Hollister Incorporated“

„Hollister Incorporated“ yra nepriklausoma, darbuotojų valdoma įmonė , kuri kuria, gamina ir platina sveikatos priežiūros produktus ir paslaugas visame pasaulyje. Įmonė gamina priemones, skirtas stomos priežiūros, šlapimo šalinimo sutrikimų ir kritinės būklės pacientų priežiūrai. Be to, rengia mokomąją pagalbinę medžiagą pacientams ir sveikatos priežiūros specialistams.

Jau beveik 100 metų „Hollister Incorporated“ padeda sveikatos priežiūros specialistams ir pacientams, bei yra įsipareigojusi užtikrinti oresnį ir patogesnį gyvenimą jos gaminius naudojantiems žmonėms.

JAV Ilinojaus valstijoje, Libertvilyje įsikūrusi įmonė turi gamybos ir platinimo padalinius daugiau kaip 90 šalių visame pasaulyje. „Hollister Incorporated“ yra dukterinė kompanijos „The Firm of John Dickinson Schneider, Inc.“ Įmonė.