„Hollister Incorporated“ pradeda statyti naują gamyklą Lietuvoje

  • 2017-11-08
  • Corporate


„Hollister Incorporated“, pasaulinė sveikatos priežiūros priemonių gamintoja, šiandien surengė iškilmingą ceremoniją, kuria paskelbė apie Kauno LEZ teritorijoje (laisvojoje ekonominėje zonoje) iškilsiančios gamyklos statybos darbų pradžią. Į šį kelių etapų projektą bendrovė investuos daugiau kaip 58 mln. dolerių (50 mln. eurų), ir, tikimasi, per keletą artimiausių metų sukurs daugiau kaip 300 darbo vietų. Atidarius gamyklą 2019 m. viduryje, ji gamins stomos priežiūros produktus, o vėliau, kaip planuojama, ir šlapimo šalinimo sutrikimų priežiūros produktus.

Darbų pradžios ceremonijoje ir priėmime dalyvavo „Hollister Incorporated“ prezidentas ir generalinis direktorius George‘as Maliekelis, vyr. mokslinių tyrimų ir plėtros bei pasaulinių operacijų VP James‘as Humphries, žmogiškųjų išteklių VP Suzanne Erickson, VP ir finansų vadovas Rob‘as Keeley, pasaulinių operacijų VP Brendan‘as Sugrue, vyr. pasaulinės gamybos direktorius William‘as Ciehanski.

„Sprendimą investuoti į šį didelį plėtros projektą Lietuvoje priėmėme labai atidžiai viską įvertinę“, – sakė „Hollister Incorporated“ prezidentas ir generalinis direktorius George‘as Maliekelis. „Tai strateginis žingsnis siekiant, kad mūsų bendrovė toliau augtų ir toliau aptarnautų savo klientus visame pasaulyje, kurių sveikata priklauso nuo aukščiausios kokybės medicininių produktų. Noriu asmeniškai padėkoti mūsų partneriams Lietuvoje, kurie padėjo mums suplanuoti ir pasiruošti šiai ypatingai dienai.“

Statybų pradžios ceremonijoje Kauno LEZ dalyvavo Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis ir „Investuok Lietuvoje“ generalinis direktorius Mantas Katinas bei kiti partneriai. Anot M. Katino, „Hollister Incorporated“ pasirinko šią šalį, regioną ir miestą ne tik dėl idealios geografinės padėties ir investicinės aplinkos, bet ir dėl stiprių mūsų vietinės darbo jėgos įgūdžių ir vertybių.

„Dar labai ankstyvuoju vietos rinkimosi etapu mūsų komanda suvokė, jog Kauno regionas yra idealioje Europos vietoje, sukūręs atvirą verslo aplinką, turintis stiprią bendruomenės paramą ir tobulą infrastruktūros bei talentų derinį, kad atitiktų mūsų gamybos poreikius“, – pareiškė G. Maliekelis. „Naujoji gamykla čia, Kaune, ne tik mums padės patenkinti augančius mūsų klientų poreikius, – ypač mūsų klientų Europoje, – bet ir padės spręsti didėjančius pasaulinius XXI amžiaus sveikatos priežiūros iššūkius.“

Vietos žmonių įgūdžiai ir talentas buvo vienos svarbiausių priežasčių, kodėl naująją gamyklą nusprendėme statyti Lietuvoje. Kultūrinis mūsų bendrovės ir šio regiono žmonių panašumas taip pat buvo labai svarbus. Didelę reikšmę turėjo ir švietimo galimybės. Todėl „Hollister Incorporated“ įsipareigoja artimai bendradarbiauti su vietinėmis švietimo institucijomis, tokiomis kaip Kauno technologijos universitetas ir Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, taip pat kitomis institucijomis visoje šalyje, ir padėti sustiprinti tyrimų, inžinerijos ir technologijų studijų programas, kad išugdytume išskirtinius absolventus ir dar labiau sustiprintume vietinę talentų rinką.

Bendrovė jau pasamdė keletą inžinierių iš Lietuvos, kurie pradės dirbti Balinos gamykloje Airijoje. Jie grįš į Kauno gamyklą baigus pirmąjį statybų etapą 2019 m.


Apie „Hollister Incorporated“

„Hollister Incorporated“ yra nepriklausoma, darbuotojų valdoma įmonė , kuri kuria, gamina ir platina sveikatos priežiūros produktus ir paslaugas visame pasaulyje. Įmonė gamina priemones, skirtas stomos priežiūros, šlapimo šalinimo sutrikimų ir kritinės būklės pacientų priežiūrai. Be to, rengia mokomąją pagalbinę medžiagą pacientams ir sveikatos priežiūros specialistams.