„Hollister Lietuva“ pastatui suteiktas BREEAM sertifikatas

  • 2020-01-22
  • Corporate
BREEM


Naujajai „Hollister Incorporated“ gamyklai Kaune buvo suteiktas oficialus BREEAM sertifikatas. Keturių žvaigždučių įvertinimas ir surinktas balų skaičius yra didžiausias visame Kauno regione. Įmonei tai jau ne pirmas įvertinimas - distribucijos centras Rozendalyje, Nyderlanduose jau anksčiau yra gavęs trijų žvaigždučių pastato įvertinimo sertifikatą.

BREEAM (Building Research Establishment Environmental Assessment Methodology) yra tarptautinis tvariųjų pastatų standartas, rodantis pastatų ir jų valdymo kokybę bei poveikį aplinkai. Projektai vertinami pagal skirtingas sritis: vadyba, sveikata ir gerovė, energetika, transportas, vandentvarka, medžiagos, atliekų tvarkymas, ekologija, tarša. Sertifikatas yra išduodamas tik pilnai užbaigus projektą, o skirtingų tvarumo rodiklių vertinimas dažniausiai užtrunka apie pusmetį.

„Šis pasiekimas dar kartą patvirtina, kad „Hollister Incorporated“ rūpinasi darbuotojų aplinka ir gerove tokiu būdu įgyvendinant vieną iš įmonės tikslų – kurti pokytį žmonių gyvenimuose“, - teigia „Hollister Lietuva“ generalinis direktorius Shane J. Caher.