„Hollister Lietuva“ gamyklos atidarymą darbuotojai atšventė su šeimomis

  • 2019-10-30
  • Corporate


„Hollister Lietuva“ gamyklos atidarymą darbuotojai atšventė su šeimomis

Oficiali „Hollister Lietuva“ atidarymo ceremonija 2019 m. spalio 2 d. buvo ne vienintelė ypatingai svarbi šventė, skirta gamyklos startui pažymėti. Pirmosios „Hollister Lietuva“ Šeimų dienos metu dar kartą buvo įrodyta, kad esame komanda, kurioje kiekvienas yra svarbus.

Darbuotojai su antrosiomis pusėmis buvo kviečiami pasiklausyti „Hollister Incorporated“ produktus naudojančios danės Pios Espensen gyvenimo istorijos – ką reiškia gyventi su stoma ir kaip svarbu atsirinkti idealiai tinkančius stomos maišelius. Girdėdami tikrą istoriją darbuotojai su šeimos nariais galėjo dar kartą įsitikinti, kad kasdienis jų darbas padeda tūkstančiams žmonių gyventi oriau ir patogiau. Turų gamykloje metu vaikai turėjo galimybę „pasimatuoti“ mamų ir tėčių darbo vietas, susipažinti kaip vyksta darbas gamykloje. Sveikatos patarimus dalino prof. Alvydas Unikauskas, o mažiems ir dideliems koncertavo Tele-Bim-Bam.

Renginio metu taip pat atkreipėme dėmesį į socialinės atsakomybės ugdymą. Vaikai su savo tėvais buvo pakviesti padėti gyvenantiems nepritekliuje. Darbuotojai su šeimomis pasirūpino, kad „Lietuvos Caritas“ globajami vaikai būti pradžiuginti ne tik žaislais, bet ir šiltais rūbais žiemai, o „Maltiečių“ senjorams surinktos būtiniausios higienos priemonės, vitaminai ir knygos.

Drauge praleista popietė leido įsitikinti, kad Kauno komanda puoselėja „Hollister Incorporated“ paveldą ir yra atvira, novatoriška bei atsakinga.