„Hollister Lietuva“ – tarp 2019-ųjų TOP darbdavių

  • 2020-01-30
  • Corporate

 

CV-Online organizuojamuose TOP Darbdavio rinkimuose UAB „Hollister Lietuva“ tapo viena iš 50-ies daugiausiai kandidatų 2019-iais metais sulaukusių įmonių ir užėmė 17-ąją vietą.

2019 metais CV-Online internetinėmis paslaugomis naudojosi beveik 3000 įmonių, kurios metų bėgyje paskelbė virš 55 000 darbo pasiūlymų. Daugiausiai darbo pasiūlymų buvo pateikta IT, klientų aptarnavimo/paslaugų, gamybos, pardavimų bei finansų srities darbuotojams. Nugalėtojai buvo renkami skaičiuojant metines įmonės paskyros ir darbo skelbimų peržiūras, nepriklausomai nuo įmonės veiklos srities.

„CV-Online renka informaciją apie kandidatų skaičių, kurie domisi atviromis įmonės pozicijomis. „Hollister Lietuva“ yra gamybinė įmonė, todėl ieškome darbuotojų tik su tam tikromis kompetencijomis, būdingomis šiam sektoriui. Be to gamykla yra įsikūrusi Kauno laisvojoje ekonominėje zonoje ir kitų padalinių Lietuvoje neturime, o tai taip pat labai susiaurina kandidatų ratą. Atsižvelgiant į šiuos faktus galime drąsiai teigti, kad būti 17-oje vietoje šalia kitų didelių ir ilgametę patirtį turinčių įmonių, mums yra didelis pasiekimas. Šis apdovanojimas įrodo, kad mūsų siekis pasakoti ir pristatyti lietuviams „Hollister Incorporated“ šimtametę kultūrą ir tokiu būdu didinti įmonės žinomumą, yra teisingas ir jau duoda teigiamų rezultatų“,- teigia „Hollister Lietuva“ personalo vadovė Daina Bieliūnienė.

Susipažinti su pilnu TOP50 įmonių, kurios 2019-iais metais sulaukė didžiausio kandidatų dėmesio, sąrašu galite paspaudę šią nuorodą.