„Hollister Incorporated” yra su Jumis COVID-19 pandemijos metu

  • 2020-03-20
  • Corporate

 

Mes žinome, kad visi susiduria su sunkumais, dėl COVID-19 viruso plitimo ir mes suprantame daugelio Jūsų susirūpinimą dėl esamų aplinkybių. Norime jus nuraminti, kad ir toliau dirbsime dėl Jūsų ir norime supažindinti Jus su šia informacija:

Produktų tiekimas šiuo metu mes nenumatome jokio grėsmės mūsų galimybėms užtikrinti nenutrūkstamą stomos priežiūros produktų ir kateterių tiekimą.

Klientų aptarnavimo palaikymas: mūsų klientų aptarnavimo komandos toliau dirba ir yra pasiekiamos, kad padėtų Jums atsakyti į rūpimus klausimus.

Nuo pat pirmųjų mūsų įmonės dienų žmonės buvo visko, ką darome, centre. Mes ir toliau gerbiame savo įkūrėjo palikimą vykdydami Misiją: padėti žmonėms, naudojantiems mūsų gaminius ir paslaugas, gyventi oriau ir patogiau. Niekada ši Misija nebuvo svarbesnė negu dabar.

„Mes imamės greitų ir ryžtingų veiksmų siekdami užtikrinti, kad ir toliau operatyviai reaguotume į pasaulinės pandemijos poveikį“, - sakė V. George Maliekel, „Hollister Incorporated“ prezidentas ir generalinis direktorius. „Mes ir toliau koncentruojamės į klientų aptarnavimą, savo darbuotojų sveikatos ir saugumo užtikrinimą bei bendruomenių, kuriose gyvename ir dirbame apsaugojimą “. Mes ir toliau stebime COVID-19 situaciją bei dalinsimės naujausia turima informacija. atitinkamai keisimės naujais įvykiais.

Jei turite klausimų, kreipkitės į mus el. paštu info.lt@hollister.com.