„Hollister Incorporated“ pranešimas, susijęs su COVID-19 pandemija

  • 2020-04-09
  • Corporate, Continence, Ostomy

 

Mieli klientai ir partneriai, mes ir toliau dirbsime dėl Jūsų

Esama padėtis ir poreikiai, susiję su COVID-19 plitimu, toliau vystosi bei kelia unikalių bei individualių iššūkių mums visiems. Mes sutinkame su daugybe jūsų išreikštų nuogastavimų ir esame pasiryžę toliau dirbti dėl Jūsų bei padėti iškilus klausimams dėl Jūsų naudojamų produktų.

Faktai, su kuriais norime Jus supažindinti:

  •  Šiuo metu mes dirbame pilnu pajėgumu ir nemanome, kad pandemija turės įtakos mūsų galimybėms tiekti stomos priežiūros ir šlapimo šalinimo sutrikimų priežiūros produktus esamiems klientams ar kitiems, kuriems to reikia.
  •  Mūsų klientų aptarnavimo komandai suteikiama galimybė dirbti iš namų, kad ir toliau galėtų operatyviai atsakyti į Jums kylančius klausimus.
  •  Mūsų gamyklos, esančios Danijoje, Indijoje, Airijoje, Lietuvoje ir JAV, ir toliau uoliai dirba, kad patenkintų esamus tiekimo poreikius. Įgyvendinome daugybę JAV ir Europos ligų kontrolės ir prevencijos centrų rekomendacijų ir vietos valdžios nuorodymų, kad mūsų darbuotojams sukurtume saugias darbo sąlygas.


„Mūsų įmonės Misija, orientuota į atsidavimą žmonėms, šios krizės metu yra dar svarbesnė“, - sakė V. George Maliekel, „Hollister Incorporated“ prezidentas ir generalinis direktorius. „Mūsų prioritetai šios pasaulinės pandemijos metu yra dviejų sričių: rūpintis savimi, savo artimaisiais bri vieniems kitais, nes tokiu būdu galėsime ir toliau rūpintis savo klientais, kurie pasitiki mumis “.

Mes ir toliau atidžiai sekame COVID-19 situaciją ir atitinkamai dalinsimės naujausia informacija.

Jei turite klausimų ar norite pasidalinti savo nuomone, parašykite mums el. paštu corporate.communications@hollister.com.