„Hollister Lietuva“ pripažinta vienu geriausiu 2020 m. Lietuvos darbdavių

  • 2021-01-12
  • Corporate

 

Nors praėjusieji metai buvo kupini iššūkių, jie praėjo nepaprastai greitai. Pandemija Kauno gamykloje paskatino darbo organizavimo pokyčius, tačiau naujausias „Hollister Incorporated“ gamybos centras Kaune toliau stabiliai auga. Tai rodo ir įmonės įvertinimai.

„Kaip organizacija, beveik šimtmetį remiamės Nekintančiais Principais – žmogaus orumas, paslaugumas, garbingumas ir rūpestingumas. Šių vertybių laikomės ir kurdami darbo aplinką Lietuvoje – esame atsidavę darbui, kurį atliekame, ir žmonėms, kuriems padedame. Džiaugiamės, jog vidinę mūsų kultūrą pastebi ne tik darbuotojai, bet ir tie, kurie nemato kasdienio įmonės gyvenimo iš vidaus irmūsų įmonės augimas yra įvertinamas“, - pasakoja generalinis direktorius Shane‘as Caher‘is.

2020 m. „Hollister Lietuva“ buvo įtraukta į TOP 25 daugiausia naujų darbuotojų samdančių įmonių sąrašą. Sąraše ji užėmė 18-tą vietą. 15min išanalizavo „Sodros“ pateiktus duomenis apie įmones, kuriose darbuotojų skaičius nuo 2020 m. sausio iki lapkričio paaugo daugiausia. Į sąrašą nebuvo įtrauktos darbuotojų nuomos ir įdarbinimo paslaugas siūlančios įmonės, taip pat viešai žinomi atvejai, kai darrbuotojų skaičius keitėsi dėl restuktūrizacijos ir darbuotojų perkėlimo iš vienos įmonės į kitą.

Greta to, populiariausia internetinė darbo paieškos svetainė „CV-Online LT“ paskelbė „Hollister Lietuva“ 2020 m. TOP darbdaviu.

„Remiantis mūsų darbuotojų vidinės apklausos rezultatais, „Hollister Lietuva“ pasižymi geru vidiniu klimatu – čia visi darbuotojai auga ir tobulėja kartu. Skaičiuojame, kad nuo veiklos pradžios Lietuvoje 10 proc. darbuotojų jau buvo paaukštinti. Pavyzdžiui, vienas operatorius po pusmečio darbo buvo pastebėtas ir pakviestas užimti pamainos meistro darbo poziciją. Tikime, kad tai motyvuoja prisijungti prie mūsų komandos ir lemia spartų bei sėkmingą augimą“, – pasakoja generalinis direktorius Shane‘as Caher‘is. 

Naujausius „Hollister Lietuva“ darbo skelbimus galite rasti www.cvonline.lt