„Hollister Lietuva“organizavo virtualius komandos formavimo mokymus darbuotojams

  • 2020-09-08
  • Corporate
image-virtual-meeting

Nors šiuo metu išgyvename iššūkių kupiną laikotarpį, labai svarbu palaikyti tikrą ryšį su kolegomis. Pasitelkę kūrybiškimą ir entuziazmą, nusprendėme, kad pandemija negali sutrukdyti kurti komandinės dvasios. Per kelias pastarąsias savaites mūsų komandos surengė virtualius komandos formavimo užsiėmimus su kvalifikuotais lektoriais. Komandos dalyvavo paskaitose apie bendravimo ir grįžtamojo ryšio svarbą, o praktiniuose užsiėmimuose sužinojo apie lyderystę ir bendradarbiavimą.

„Personalo komanda po mokymų džiaugėsi, kad šios veiklos dar kartą įrodė, jog nepaisant bet kokių iššūkių ir sunkumų, išliekame vieniningi ir siekiantys bendro tikslo“, – sakė Personalo vadovė Daina Bieliunienė.

Komandos formavimo renginių pobūdį kiekviena komanda pasirinko atsižvelgdama į tai, kokias kompetencijas jie norėtų tobulinti. Todėl buvo ne tik smagu leisti laiką kartu įveikiant įvairias užduotis, bet ir išgryninti, kokius gebėjimus  turėtume ugdyti ateityje

Pavyzdžiui, Stomos priežiūros produktų gamyklos kokybės užtikrinimo komanda buvo pakviesta į žaidimą, kuris dar kartą pademonstravo komandos vienybę ir stiprybę. „Mūsų komanda liko itin patenkinta procesu ir išreiškė norą tokias komandinio darbo tobulinimo pratybas turėti ir ateityje. Mes pasiekėme puikių rezultatų ir turėjome galimybę vienas kitą pamatyti iš kitos pusės, o tą padaryti paskendus kasdienybėje, kartais būna keblu. Buvome priversti ieškoti naujų būdų, kaip pagerinti savo, kaip komandos, darbą, tačiau taip pat tai buvo puikiai ir įdomiai praleistas laikas kartu su komandos nariais. To ypač svarbu nepamiršti pandemijos metu.“ – teigė Stomos priežiūros produktų gamyklos kokybės užtikrinimo vadovė Aida Kunčienė.