„The Firm of John Dickinson Schneider, Inc.“ įmonė mini 100-ąjį jubiliejų

  • 2021-05-07
  • Corporate

Libertvilis, IL. (2021 m. gegužės 10 d.) – „Hollister Incorporated“ ir „KMT Medical“ šiandien švenčia įkūrėjo dieną 100-ojo jų patronuojančios įmonės „The Firm of John Dickinson Schneider Inc.“ („JDS Inc.“) jubiliejaus proga. Renginys, skirtas „JDS Inc.“ įkūrėjui Johnui Dickinsonui Schneideriui ir turtingai įmonės istorijai paminėti, vyko „Hollister Incorporated“ būstinėje Ilinojuje ir buvo tiesiogiai transliuojamas asocijuotosioms įmonėms visame pasaulyje.

1921 m. gegužės 10 d., būdamas 23 metų, Johnas Dickinsonas Schneideris įkūrė „JDS Inc.“ su spaustuve savo tėvų namų rūsyje Čikagoje. Vėlesniais dešimtmečiais jis valdė įmonę griežtai vadovaudamasis asmens orumo, paslaugų ir kokybės principais, tuo pat metu ją tobulindamas ir vystydamas į šiuo metu visame pasaulyje garsią įmonę medicinos produktų ir paslaugų srityje. Karjeros pabaigoje, parodydamas didelį dosnumą, jis perleido įmonę valdyti savo darbuotojams; taip pasielgdamas jis paliko palikimą, kuris neapsiriboja sausais dokumentais, teisinėmis sistemomis ar stulbinamomis istorijomis. J. D. Schneiderio ir jo žmonos Minnie Schneider palikimas ir toliau kasdien puoselėjamas kiekvienos asocijuotosios įmonės veikloje.

„Šiandien minime ypatingą įvykį, paveikusį mus ir milijonus žmonių visame pasaulyje, kurie, norėdami gyventi oriai, pasitiki mūsų produktais ir paslaugomis“, – sakė „JDS Inc.“ prezidentas ir generalinis direktorius V. Georgeas Maliekelis. „Mūsų verslo kultūra yra gyvas Schneiderių palikimo įrodymas. Ši kultūra atspindi mūsų įmonės charakterį. Ji nulemia mūsų sprendimus, atliekamą darbą, tarpusavio bendravimą bei klientų ir pasaulinės bendruomenės aptarnavimą“.

„JDS Inc.“ ir „Hollister Incorporated“ bei „KMT Medical“ įmonės 2021 m. ir toliau minės šimtmečio sukaktį, vykdydamos veiklą visame pasaulyje, kuri įkvėptų ir paskatintų prisijungti asocijuotąsias įmones bei klientus prie Schneiderių palikimo.

Apie „Hollister Incorporated“
„Hollister Incorporated“ yra nepriklausoma darbuotojų valdoma įmonė, kuri kuria, gamina ir prekiauja sveikatos priežiūros produktais visame pasaulyje. Įmonė kuria ir gamina produktus, skirtus stomos priežiūrai, šlapimo šalinimo sutrikimams ir kritinės būklės pacientų priežiūrai, taip pat kuria mokomąją pagalbinę medžiagą pacientams ir sveikatos priežiūros specialistams. Libertvilyje, Ilinojaus valstijoje, įsikūrusi įmonė turi gamybos ir platinimo centrus trijuose žemynuose ir parduoda savo produktus beveik 80 šalių. „Hollister“ yra dukterinė įmonė, visiškai priklausanti jau 100 metų veikiančiai „The Firm of John Dickinson Schneider Inc.“ („JDS Inc.“) įmonei. „Hollister“ vadovaujasi bendra „JDS Inc.“ misija užtikrinti patogesnį ir oresnį gyvenimą žmonėms, kurie naudojasi įmonės produktais ir paslaugomis. www.Hollister.com.

Apie „KMT Medical Incorporated“
„KMT Medical“ yra įmonių grupė, teikianti sveikatos priežiūros paslaugas namuose. Bendradarbiaudamos su gydytojais, įmonės gerbia klinikinius sprendimus, pasitelkdamos aukštos kokybės produktus, neprilygstamą patirtį ir individualiems poreikiams pritaikytas paslaugas. 2017 m. įkurta „KMT Medical“ yra visiškai „John Dickinson Schneider Inc.“ („JDS Inc.“) priklausanti dukterinė įmonė. „KMT Medical“ įmonės vadovaujasi veiklos politika, kuri atitinka jų patronuojančios įmonės „The Firm of John Dickinson Schneider, Inc.“ misiją ir viziją. www.kmtmedical.com.