Keičiasi „Hollister Lietuva“ vadovas

  • 2021-09-30
  • Corporate

Nuo penktadienio, spalio 1 d. „Hollister Lietuva“, Kauno laisvojoje ekonominėje zonoje įsikūrusiam JAV sveikatos priežiūros produktų gamintojo „Hollister Incorporated“ padaliniui, pradeda vadovauti Michael Brennan. Toks pokytis vadovų komandoje – natūralus ir planuotas žingsnis įgyvendinant sėkmingą tolimesnį tiek komandos, tiek gamybos apimčių augimą Lietuvoje.

„Džiaugiuosi galėdamas perimti vadovavimą stipriai suformuotai komandai sėkmingai veikiančioje gamykloje Kauno rajone. Toliau įgyvendinsime gamyklos Lietuvoje augimo planus, padėsiančius plėsti mūsų verslą, toliau stiprinsime ir savo kaip patrauklaus darbdavio įvaizdį bei vykdysime savo misiją – padėti žmonėms, naudojantiems mūsų gaminius ir paslaugas, gyventi oriau ir patogiau“, – teigia M. Brennan.

Iki šiol M. Brennan daugiau nei septynerius metus ėjo skirtingas pareigas „Hollister“ padalinyje Airijoje. Nuo vasaros pradžios M. Brennan kompanijoje buvo paaukštintas į vyresniojo kompanijos direktoriaus stomos produktų gamybai pareigas, o gamykla Kaune – viena iš pagrindinių šių įmonės produktų gamybos vietų.

M. Brennan jau nuo rugpjūčio 1 d. su visa šeima – žmona ir trimis vaikais – persikraustė į Lietuvą, kur šiuo metu  baigia pereinamąjį laikotarpį ir iš dabartinio kompanijos vadovo Shane Caher perima jo pareigas. Nuo gamyklos įkūrimo Lietuvoje įmonei vadovavęs Sh. Caher nuo spalio pradžios grįžta į įmonės padalinį Airijoje. 

„Pasiekėme tokį lygį, kuomet esame sukūrę stiprią gamybos įmonę, kurią valdo talentinga komanda. Ypatingai džiaugiuosi, kad ji jau išaugo daugiau nei dešimt kartų: pradėjome nuo 39 žmonių 2019 m. sausio mėnesį, šiuo metu komanda yra padidėjusi iki 435 žmonių. Praleidęs beveik trejus metus čia, visada jausiu stiprų ryšį su Lietuva ir čia dirbančiais kolegomis. Svarbiausia, kad Kaune įtvirtinome stiprią „Hollister Incorporated“ kultūrą ir pasiekėme galingą įmonės ir Lietuvos kultūrų sinergiją. Tačiau atėjo laikas perduoti estafetę ir padėti perkelti visos kompanijos veiklą į dar vieną augimo etapą“,– apie įmonės veiklą Lietuvoje kalba Sh. Caher.

Sh. Caher dar 2020 m. spalio mėn. buvo paskirtas į Pasaulinės kokybės, klinikinės ir reguliavimo klausimų viceprezidento pareigas bei greta to ėjo „Hollister Lietuva“ generalinio direktoriaus pareigas. Sh. Caher  grįžta į Airiją ir toliau eis viceprezidento pareigas iš „Hollister Incorporated“ padalinio Balinos mieste. 

„Hollister Lietuva“ gamykla šalyje veikia nuo 2019 m. spalio. Įmonė kuria, gamina ir platina sveikatos priežiūros produktus ir paslaugas visame pasaulyje. Gamykla Lietuvoje yra didžiausia „Hollister Incorporated“ įgyvendinta investicija, kuri ilgą laiką bus pagrindinė įmonės veiklos pasaulyje dalis. Gamyklos darbuotojų skaičių 2022-aisiais metais ketinama didinti iki 600 darbuotojų.