21 km – kartu su „Hollister Lietuva“

  • 2020-05-26
  • Corporate
Hollister Lithuania Marathon 2020

21 km – kartu su „Hollister Lietuva“

JAV sveikatos priežiūros produktų gamintoja „Hollister Lietuva“ kviečia šių metų Kauno maratone kartu įveikti 21 kilometro distanciją. Nors bėgimas vyks nuotoliniu būdu, tai nereiškia, kad džiaugsmu negalime dalintis – junkitės prie iniciatyvų, stebėkite kitų bėgikų rezultatus, pajuskite komandinę dvasią ir laimėkite puikius prizus.

Kiekvienas, nusprendęs Kauno maratone bėgti pusmaratonį, kviečiamas tuo pasidžiaugti savo „Facebook“ paskyrose: bėkite, žymėkite ir laimėkite!

Uždėję savo nuotraukai rėmelį ir publikavę ją su grotažyme #21kmSuHollister „Facebook“ paskyroje automatiškai dalyvaujate loterijoje, kurios metu atsitiktiniu būdu išrinktiems bėgikams bus įteikti „Hollister Lietuva“ įsteigti piniginiai prizai 2x150 EUR, 2x100 EUR, 2X50 EUR.

„Facebook“ rėmelį nuotraukai rasite čia.

Be to, besiruošdami pusmaratoniui galite išbandyti ir specialų „Hollister Lietuva“ filtrą nuotraukoms, kurį rasite čia.

„Net ir tokiu sudėtingu metu neturime pamiršti rūpintis savo sveikata. Nors kartais rasti motyvacijos pokyčiams nelengva, Kauno maratonas gali tapti puikiu startu naujai pradžiai – kviečiame aktyviai pradėti vasarą ir nepamiršti judėti visus metus“, – sako „Hollister Lietuva“ gamyklos generalinis direktorius Shane Caher, pats bėgimą atradęs prieš maždaug dešimtmetį ir nuo to laiko įveikęs jau 12 maratonų įvairiose pasaulio šalyse ir dar apie 40 pusmaratonių. 

Bėgimui jis ragina atsakingai pasiruošti, nepamiršti pasirūpinti savo ir aplinkinių saugumu. Bėgikai Kauno maratone šiemet raginami varžytis ne kartu, o atskirai – kiekvienas gali pasirinkti sau patogią vietą ir laiką pasirinktai distancijai įveikti. 

Dalyvaukite Kauno maratone ir įveikite „Hollister“ 21 km distanciją.

Daugiau informacijos apie Kauno maratoną.

Dalyvaudami loterijoje ir pateikdami savo asmens duomenis Jūs sutinkate, kad jie bus prieinami ir tvarkomi išdėstytais tikslais UAB „Hollister Lietuva“ ir VŠĮ „Kauno maratono klubas“ atstovų. Jūsų asmens duomenys saugomi ne ilgiau, nei tai reikalinga nurodytoms paslaugoms teikti. Asmens duomenys – tai bet kokia informacija, pagal kurią galima atpažinti vartotoją (pavardė, vardas, el. pašto adresas ir kt.). Privatumo politika galioja visiems asmenims, dalyvaujantiems žaidime. Informacija taip pat bus naudojama rinkti laimėtoją, dalintis laimėtojų sąrašu, susisiekti su laimėtojais ir pan.

Jei nepageidaujate, kad Jūsų asmeniniai duomenys būtų panaudoti nurodytu būdu, nesutinkate su privatumo politika, loterijoje dalyvauti negalite. Dėl prizų organizatoriai susisieks su laimėjusiais asmenimis. Įgyvendinant šias pareigas, vadovaujamasi Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu, Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu, Lietuvos Respublikos elektroninių ryšių įstatymu ir kitais teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų ir privatumo teisinę apsaugą.