„Hollister Incorporated“ darbuotojų istorijos

Kad ir ką darytume, įmonėje remiamės savo misija – siekiame padėti žmonėms, naudojantiems mūsų gaminius ir paslaugas, gyventi oriau ir patogiau. Mūsų kultūra ir nekintantys principai – žmogaus orumas, paslaugumas, garbingumas ir rūpestingumas – yra mūsų sprendimų, bendradarbiavimo ir klientų aptarnavimo pamatas. Būtent todėl „Hollister Incorporated“ yra puiki vieta dirbti.

Susipažinkite su mūsų darbuotojais ir sužinokite, ką reiškia būti „Hollister Incorporated“ komandos dalimi. Nors kiekvienoje istorijoje pasakojama apie unikalią profesinę patirtį, visos jos atskleidžia, kaip stipriai esame atsidavę savo darbui, kodėl mums sekasi ir kaip įgyvendiname savo misiją.

Gitte 

Tiekimo komandų vadovė

„Hollister Incorporated“ principai ir kultūra išskiria ją iš kitų organizacijų.

Savo darbą įmonėje „Dansac“ pradėjau 1979-aisiais, kai bendrovė dar nebuvo tapusi „Hollister Incorporated“ dalimi. Tuomet ėjau stomos priežiūros komandos operatorės pareigas. Nors savo darbą išties mėgau, prabėgus penkeriems metams panorau išbandyti ką nors naujo. Todėl palikau bendrovę ir įsidarbinau vietinėje maisto prekių parduotuvėje – tapau delikatesų skyriaus vadove.

Prabėgus dešimčiai metų, 1994-aisiais, pastebėjau, kad „Dansac“ siūlo laikiną darbą valgykloje. Norėjau grįžti į šią bendrovę, todėl užpildžiau paraišką. Paaiškėjo, kad siūlomas darbas buvo pusės etato, ir tai man netiko. Tačiau jau kitą dieną sulaukiau jaudinančio pasiūlymo dirbti gamykloje Fredensborge pilnu etatu. Pasiūlymą priėmiau ir štai jau beveik 23-eji metai, kai dirbu šioje įmonėje.

Jei tik žmogus turi valios bei motyvacijos augti ir keistis, „Hollister Incorporated“ siūlo daugybę pačių įvairiausių karjeros galimybių. Esu smalsus žmogus, todėl dirbdama su „Dansac“ komanda išbandžiau save daugybėje skirtingų pozicijų. Bėgant metams, turėjau progų dirbti daugelyje sričių gamybos skyriuje, dirbti skirtingose pamainose (dieninėje ir vakarinėje) ir prisiimti įvairiausių atsakomybių. Prisidėjau prie plėtros projekto įgyvendinimo. Taip pat dirbau Šiaurės šalių verslo padalinio sandėlyje bei ėjau sveikatos ir saugos kontrolierės pareigas. Neseniai sulaukiau paaukštinimo – tapau tiekimo vadove ir dabar vadovauju dviem tiekimo komandoms. Man visad buvo įdomu suprasti, kaip veikia technologijos ir kaip būtų galima padidinti jų našumą. Be to, šiuo metu taip pat esu atsakinga už naujų gamybos darbuotojų mokymus jiems pradedant darbą įmonėje.

„Hollister Incorporated“ yra įmonė, kuri vertina bendradarbiavimą ir skatina savo darbuotojus judėti viena kryptimi – daryti tai, kas geriausia mūsų klientams. Mūsų nekintantys principai ir kultūra išskiria šią bendrovę iš kitų organizacijų. Didžiuojuosi žinodama, kad mano kolegos iš „Dansac“ jaučia asmeninę atsakomybę ir visapusiškai rūpinasi klientų gerove.Mes padedame gyventi oriau ir patogiau