Shane | Hollister LT

„Hollister Incorporated“ darbuotojų istorijos

Kad ir ką darytume, įmonėje remiamės savo misija – siekiame padėti žmonėms, naudojantiems mūsų gaminius ir paslaugas, gyventi oriau ir patogiau. Mūsų kultūra ir nekintantys principai – žmogaus orumas, paslaugumas, garbingumas ir rūpestingumas – yra mūsų sprendimų, bendradarbiavimo ir klientų aptarnavimo pamatas. Būtent todėl „Hollister Incorporated“ yra puiki vieta dirbti.

Susipažinkite su mūsų darbuotojais ir sužinokite, ką reiškia būti „Hollister Incorporated“ komandos dalimi. Nors kiekvienoje istorijoje pasakojama apie unikalią profesinę patirtį, visos jos atskleidžia, kaip stipriai esame atsidavę savo darbui, kodėl mums sekasi ir kaip įgyvendiname savo misiją.

Shane

Generalinis direktorius, Hollister Lietuva

„Hollister Incorporated“ mes užtikriname, kad mūsų produktų kokybė pranoktų visa kita, ką darome.

Nors mano darbo patirtis siekia beveik 30 metų, prie „Hollister Incorporated” komandos prisijungiau, kai mano karjera buvo beįsibėgėjanti ir užėmiau kur kas žemesnę poziciją. Man buvo įdomi sveikatos priežiūros produktų pramonė, todėl norėjau dirbti įmonėje, kurioje būčiau tikras dėl ilgalaikės karjeros bei asmeninio tobulėjimo galimybių.

Kiekvienas žmogus „Hollister Incorporated“ – ir tie, su kuriais dirbu tiesiogiai, ir žvelgiant visos organizacijos mastu, dirba dėl aukščiausios kokybės produktų ir geriausio įmanomo aptarnavimo. Susitelkiame, kad suteiktume klientams aukščiausios klasės patirtį ir patenkintume jų poreikius. Juk padėti klientui, kuris naudojasi stomos maišeliu ar kateteriu, pasijausti maloniau, yra rimtas iššūkis. Taigi mes tikime, kad atliekame gerą darbą.

„Hollister Incorporated“ nesiorientuoja į trumpalaikius tikslus. Tai įmonė, kuriai svarbiausia jos žmonių gerovė ilgalaikėje perspektyvoje. Kadangi esame nepriklausoma, darbuotojų valdoma įmonė, visų mūsų lūkestis yra rūpintis darbuotojais, kurie čia dirba šiandien, bei tais, kurie prisijungs ateityje. Esu tikras, kad „Hollister Incorporated“ bus dar geresnė vieta dirbti ateinančiai kartai.

„Hollister Incorporated“ skiriasi nuo visų kitų įmonių, kuriose man teko dirbti. Nuo pat pirmosios dienos viskas, ką man pasakojo apie įmonę darbo pokalbio metu, buvo tiesa. Kitose įmonėse taip būna ne visada. Vienintelis dalykas, dėl kurio gailiuosi, yra tai, kad nepradėjau anksčiau dirbti „Hollister Incorporated”.

Mes padedame gyventi oriau ir patogiau